Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Jarní Slevy Od Speciálního Zahradnictví.

Co čeká zahrádkáře na začátku jara? Přesazování, sázení a slevový kód

Březen za kamna nevlezem, ale právě naopak – vyrazíme na zahrady a zahrádky a začneme se činit. Tento měsíc je pro zahrádkáře nejdůležitější, pokud chtějí za pár měsíců něco sklízet nebo obdivovat barevné květy. Přečtěte si, na co v březnu nezapomenout a jak při tom ušetřit. V našem e-shopu máme totiž 20 % slevu na celý náš sortiment. Použijte kód JDENAMEJARO v košíku.

Nakupte se slevou 20 %

Slevu v našem e-shopu využijete úplně na cokoliv. Je tak jedno, jestli chcete přesazovat, sázet nebo jenom doplnit zásoby. Ušetříte v každém případě, stačí použít kód JDENAMEJARO.

Březen je měsícem sázení a přesazování 

Pokud jste ještě nezačali předpěstovávat rajčata, papriky a brokolici, je nejvyšší čas. Jestliže jste se do toho pustili už v únoru, bude potřeba přesadit je do většího.

Pokud počasí dovolí, můžete se v druhé půlce března pustit do výsevu na venkovní záhony. Semínka, která se vám budou hodit:

Někdy počasí ještě zazlobí a o slovo se i v dubnu přihlásí paní zima, tak si pro jistotu připravte netkanou textilii, která zelenou drobotinu venku ochrání.

Březen je nejlepší také pro výsadbu dřevin – ovocných stromů i keřů, sázet můžeme také nové živé ploty. Jste-li spíše na květiny, je nejvyšší čas zasít semínka trvalek a předpěstovat letničky. Do venkovních truhlíků můžete zasadit první jarní květy, na konci měsíce pak muškáty. 

K sázení, předpěstování a pikýrování budete potřebovat spoustu věcí, na kterých ale můžete právě teď ušetřit. S kódem JDENAMEJARO u nás získáte 20% slevu na pomůcky pro výsadbu a přesazování.

Postarejte se také o starší exempláře 

Jahodníkům odstraňte suché a poškozené listy a půdu okolo jemně prokypřete. Prořežte rybíz, angrešt, jabloně a hrušně. Nezapomeňte ani na vinnou révu, kterou je třeba také vyvázat na oporu. Všem stromům a keřům dopřejte pořádný jarní nášup živin

Trávník potřebuje po zimě provzdušnit. Pokud nemáte vertikutátor, pročešte ho alespoň hráběmi, a dodejte živiny pro snazší regeneraci.

Odstraňte veškerou zimní výzbroj. Chvojí a jiné bariéry, které rostliny přes zimu chránily, by teď zpomalovaly jejich růst. Rostliny se už potřebují nadechnout a načerpat sluneční světlo

A pokud je vám to stále málo, můžete vybudovat samozavlažovací systém, který oceníte zejména v horkém létě. Ušetří vám práci se zaléváním i spoustu vody.

Také pro tyto činnosti se vám bude hodit kód JDENAMEJARO, který můžete využít při nákupu našeho sortimentu a získat tak slevu 20 %.

Šťastné středy jsou tady

Jarní slevová akce za měsíc skončí, ale s naší aplikací můžete ve vybraných kategoriích nakupovat levněji každou středu. Stačí si stáhnout aplikaci a sledovat notifikace. 

Aplikace Speciální zahradnictví je k dispozici na Google Play a App Store. Nainstalujte si ji a začněte využívat slevy, o kterých se bez aplikace nedozvíte.

aplikace Speciálního Zahradnictví

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat