Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Komu bychom doporučili používat hnojiva Plagron

Chystáte se vrhnout na pěstování, ale nevíte, jak si vybrat v nepřeberném množství hnojiv to nejlepší? Zkuste produkty Plagron. Plagron je jedním ze spolehlivých a osvědčených výrobců a vysoce kvalitních bioproduktů, ať už jde o substráty, hnojiva nebo aditiva. Za každým produktem je znát více než 20 let této značky na trhu a vše, co Plagron předá světu, si nejprve vyrobí a pořádně otestuje ve vlastní laboratoři. Ještě si kladete otázku, proč byste se na ně měli spolehnout?

hnojiva plagronPlagron pro spořivé i náročnější pěstitele

Záběr společnosti Plagron je vskutku široký nejen ve smyslu samotných produktů, ale i co se týče jejich určení a ceny. Jestli se Plagron na někoho specializuje, pak na všechny – na začátečníky, pokročilé pěstitele i experty. Jednou z primárních možností, které můžeme u této značky využít, je minerální řada hnojiv Terra. Tato hnojiva jsou určena pro běžnou půdu, jsou levnější a hodí se pro spořivější pěstitele. Druhou možností je bio řada hnojiv Alga, která nabízí dražší, avšak biologickou variantu pěstování, jejímž výsledkem jsou nakonec chutnější plody. Variant je však ještě více.

Rozdělení hnojiv aneb Jak se v nich vyznat

Plagron má svá hnojiva skvěle rozdělená do 5 kategorií podle barev, například na zmíněná hnojiva řady Terra, nebo třeba Coco, která jsou určena pro pěstování v kokosových substrátech, a další. V naší nabídce od Plagronu jak základní hnojiva, tak doplňky, mezi které patří růstové a květové stimulátory nebo enzymy a ochrana před škůdci, i zvýhodněné sady, jež výborně poslouží začínajícím pěstitelům jako startovací sady a zároveň nabídnou šanci ušetřit finance.

Spolehněte se při pěstování na jednoho ze špičkových světových výrobců hnojiv a dalších přípravků, kteří usnadňují pěstitelům práci a přináší jim radost už více než 20 let. Plagron vás nezklame, ať už s pěstováním začínáte, nebo jste expert na nejvyšší úrovni.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat