skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Na jakou částku vyjde používání hnojiv měsíčně

Jakkoli máme své hobby rádi a chceme se mu plně oddávat, nezřídka musíme počítat finance, které mu můžeme obětovat, a podle toho musíme vybírat i způsoby, jakými se mu věnovat. Pokud se vaším koníčkem stalo pěstitelství, jedním z pravidelných výdajů se automaticky stává výdaj za hnojiva. S jak vysokými náklady tedy musíme počítat, aby rostliny s jejich pomocí dobře prospívaly?

Záleží na kvalitě i na množství rostlin

Je zcela pochopitelné, že při výpočtu týkajícím se měsíční částky, na kterou vás vyjde hnojení rostlinek, se bude odvíjet od 2 hlavních věcí – od kvality hnojiva a od množství rostlin, kteréplagron-top-grow-box-terra-kompletni-sada-hnojiv-a-0.jpg.big pěstujete.

Co se kvality hnojiva týče, za ta základní s obsahem trojkombinace dusíku, fosforu a draslíku (NPK) zaplatíte v našem e-shopu od 219 Kč do 399 Kč za litr, přičemž kromě základních látek záleží i na značce produktu. Toto litrové balení obvykle vystačí na měsíc používání na rostliny pěstovaném na 1m2. Tím jsme zároveň zodpověděli i hledisko množství rostlin. Pokud tedy pěstujete v malém, výdaje za hnojiva se budou pohybovat v řádu několika stovek korun, jestliže pěstujete ve velkém, je třeba počítat s větší spotřebou hnojiv a vyšší cenou za ně.

Hledejte zvýhodněné nabídky

V případě, že se pěstování věnujete dlouhodobě nebo ve velkém (nebo dlouhodobě ve velkém), zaručeně vás potěší naše nabídky zvýhodněných sad hnojiv, do nichž jsme zahrnuli kompletní sadu hnojiv a stimulátorů pro růst a květ. Tato sada zpravidla postačí na jeden pěstební cyklus, tedy 3 měsíce, pokud stále uvažujeme pěstební box o ploše 1m2. Naším cílem je nabídnout zákazníkům produkty v těchto sadách levněji, než na kolik by je vyšly, kdyby je kupovali jednotlivě. Součástí sad je i pěstební schéma, které žádného zákazníka nenechá na pochybách, jak má konkrétní hnojivo aplikovat, aby byl účinek co nejefektivnější. Za zvýhodněnou sadu pěstitel v e-shopu Speciální zahradnictví obvykle utratí 1189 Kč až 1499 Kč, opět v závislosti na složení a výrobci produktu.

Aby ze semínek vyrostly krásné a silné rostliny, musíme jim dopřát kvalitní hnojivo, které jim v jejich růstu pomůže. Jednoduchá kombinace dusíku, fosforu a draslíku dodá rostlinám přesně to, co potřebují, aby na ně jednoho dne byla radost pohledět. Vyberte si proto u nás takové hnojivo, které je kvalitní a zároveň pro vás cenově dostupné a mějte z pěstování radost!

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat