skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Nová Trička Jsou Na Světě! Nakupte Nad 4 000 Kč A Získejte Jedno Zdarma

Nová trička jsou na světě! Nakupte nad 4 000 Kč a získejte jedno zdarma

Triko Speciální Zahradnictví mělo mezi našimi zákazníky velký úspěch, a proto jsme se rozhodli jich pár dotisknout. Chtěli byste jedno z nich zdarma získat do svého zahrádkářského šatníku? Nakupte u nás!

Získejte triko zdarma za nákup nad 4 000 Kč.Právě probíhá speciální akce, kdy můžete jako dárek k většímu nákupu nad 4 000 Kč na našem e-shopu získat tričko od Speciálního Zahradnictví zdarma. Pokud se na větší nákup právě nechystáte, můžete si tričko samozřejmě také koupit.

Trika v barvách půdy jsou pohodlná a stylová

Naše trička jsou navržená pro všechny nadšené pěstitele, kteří si díky nim mohou vyladit svůj šatník ve stylu své záliby. Jsou vyrobena z kvalitní bavlny a polyesteru – proto je můžete prát v pračce bez obav, že se srazí. Bavlna zajišťuje prodyšnost materiálu, polyester zase zamezí případnému zmačkání. Pro práci na zahrádce jsou prostě ideální.

Trička jsme nechali vyrobit v hnědé barvě, která symbolizuje půdu. Co je na nich ale nejlepší, je potisk. Na přední straně trička se nachází vtipný motiv rostliny osvícené pouliční lampou. Na zadní stranu jsme umístili malé logo Speciálního Zahradnictví. Toto triko má prostě styl.

Pořiďte si pohodlné tričko do svého šatníku

Triko s vtipným pěstitelským motivem nemusíte nosit jen na zahrádku!

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat