skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
PlantPal – Samozavlažovací Systém Do Každého Květináče

PlantPal – samozavlažovací systém do každého květináče

Usnadněte si péči o své rostliny a dopřejte jim dostatek vláhy, kdykoli to bude potřeba. Vyzkoušejte pomocníka jménem PlantPal, který padne do každého květináče.

Samozavlažovací systém PlantPal

PlantPal vypadá jako baňka s násadou. Ta se nejprve naplní vodou a umístí do květináče. Násadou poté prochází voda z duté koule přímo do hlíny ke kořenům rostliny. Tento samozavlažovací systém vodu uvolňuje postupně pomocí patentovaného ventilu na základě vlhkosti půdy a zvládne tak rostlinky zásobovat pravidelnou zálivkou v průběhu až dvou týdnů.

Plantpal dodá rostlinkám dostatek vláhyDodá rostlinám dostatek vláhy

PlantPal na základě vlhkosti sám rozpozná, kdy je potřeba rostliny zalít. Aniž byste tak museli cokoli nastavovat vzhledem ke střídajícím se ročním obdobím, PlantPal se o vaše rostlinky spolehlivě postará. Budete muset jen občas zkontrolovat, jestli je v baňce dostatek vody.

Poslouží také jako dekorace

PlantPal se vyrábí v dekorativních variantách. Na našem e-shopu je v dostání ve žluté, modré nebo zelené barvě. Stačí si vybrat, co bude vašim rostlinkám nejvíce slušet.

Pomůže vám s pravidelnou zálivkou

Někdy je toho zkrátka hodně a může se stát, že zapomenete dopřát pravidelnou zálivku svým rostlinám. PlantPal to však hravě zvládne za vás. Stačí, když čas od času zkontrolujete, zda je naplněný vodou.

Zaskočí za vás, když budete na dovolené

PlantPal se o vaše rostliny postará po dobu téměř 14 dní. Samozřejmě záleží na ročním období, počtu rostlin a velikosti květináče. Bez výčitek a starostí o svou domácí zeleň si díky PlantPal budete moci odjet na dovolenou.

Nevyžaduje žádné baterie

Tento samozavlažovací systém funguje na naprosto jednoduchém principu: pomocí patentovaného ventilu dávkuje rostlinám vhodné množství vody, a to na základě vlhkosti půdy. Žádné baterie tak nejsou potřeba.

Stojí jen pár korun

PlantPal na našich stránkách najdete za 199 Kč. Ve srovnání s ostatními samozavlažovacími systémy na trhu se tak jedná o opravdu tu nejlepší volbu pro vaše pokojové rostliny, co se týče ceny.

Dopřejte svým rostlinkám dostatek vláhy

Vyzkoušejte samozavlažovací systém PlantPal.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat