Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Představujeme vám hnojiva AH

Minerální hnojiva nizozemské společnosti Advanced Hydroponic of Holland jsou oblíbenou volbou pěstitelů v mnoha zemích světa. Systém tří základních složek je tradičním a spolehlivým způsobem, jak dodat rostlinám ideální kombinaci živin. Pojďte se s těmito hnojivy seznámit blíže.

Advanced Hydroponic of Holland (AH) vyrábějí dva typy výrobků. Především je to již zmíněná řada třísložkových hnojiv, nesoucí název Dutch Formula. Každá ze tří složek má jiný poměr N-P-K (dusík-fosfor-draslík). Pokud namícháte tři složky podle návodu, získáte optimální koncentraci a složení živin pro rostliny v libovolné fázi jejich vývoje. Dávkování je rozdílné pro rostliny ve fázi růstu, pro předkvětovou fázi a pro fázi vrcholného kvetení. Pokročilejší pěstitelé ocení možnost si dávkování upravit dle aktuálních potřeb rostlin. Zvýšení libovolného prvku z N-P-K totiž provedou jednoduše, a to zvýšením dávky jedné ze tří složek AH hnojivahnojiv Dutch Formula.

Podle názvu hnojiv by se dalo usuzovat, že jsou vhodná jen pro hydroponické pěstování. Není to ovšem pravda. Jednou z velkých předností hnojiv AH je jejich všestrannost. Hnojiva můžete použít na libovolné pěstební médium včetně zeminy (u zeminy v polovičním dávkování) a do jakéhokoliv pěstebního systému. Rovněž trvanlivost základní řady je dostatečně dlouhá. Bez obav si tedy můžete koupit větší balení za výhodnou cenu a skladovat ho delší dobu. Hnojiva jsou tekutá, takže se snadno míchají s vodou.

AH vyrábějí i doplňkovou řadu Advanced Natural Power. Jedná se o řadu doplňků, které ještě zvyšují šanci na bohatou sklizeň. Nejdůležitější z doplňků jsou kořenový stimulátor – Root stimulator a enzymatický přípravek – Enzymes. První jmenovaný podporuje tvorbu kořenů a oceníte ho především v prvních dvou až třech týdnech pěstování. Enzymatický přípravek urychluje rozklad živin v pěstebním médiu a rostliny je tak mohou bezezbytku spotřebovat. Enzymy lze používat po celou dobu pěstování nebo jednou týdně a určitě posledním týdnu před sklizní. Grow/Bloom Excellerator slouží k urychlení růstu a kvetení a přípravek Final solution pomáhá rostlinám rovnoměrně dozrát.

Tak co, vyzkoušíte hnojiva AH? Ať patříte mezi začátečníky, nebo naopak pokročilé pěstitele, jistě budete s volbou spokojeni. Objednejte si je nyní v našem e-shopu za výhodnou cenu.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat