Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Přinášíme vám ukázku nejprodávanějších produktů: inspirujte se od ostatních pěstitelů!

e-shopu SpeciálníZahradnictví.cz naleznete kompletní nabídku vybavení pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením, ve sklenících, na zahradách i terasách či balkonech. Díky více než 1000 položkám, které pro vás držíme skladem, můžete dopřát exkluzivní péči bylinkám, pokojovkám, ale i venkovním rostlinám, které se vám odvděčí překrásnými květy či chutnými plody. Pojďme se společně podívat, jaké novinky se v našem sortimentu během léta objevily a co si naši zákazníci během roku nejvíce oblíbili.

Absolutní hit roku 2015 – cenově výhodné výbojky

Nejnovější položkou, která se okamžitě stala absolutním hitem roku 2015, jsou růstové a květové výbojky Elektrox s výkony pohybující se odelektrox 150W do 1000W . Výbojka se vyznačuje vyšší účinností, než klasická úsporná žárovka, tudíž zajistí větší a bohatší sklizeň. Jedinou nevýhodou těchto výbojek je jejich vyšší produkce tepla, takže je nutno při instalaci dodržovat bezpečnou vzdálenost od rostliny. Růstové a květové výbojky jsou primárně určené pro malé a střední prostory a pěstitele, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi cenou a kvalitou.

Co u nás nakupují zákazníci nejčastěji?

Pro drtivou většinu pěstitelů začíná sezóna prvními jarními paprsky. Během tohoto období tak z našich zásob mizí 3,5, 6 a 11 litrové květináče, stejně jako velmi oblíbené substráty Atami Janeco Lightmix 50l, kokosové substráty a hnojiva z řady Atami B´cuzz Soil A+B, které mají za cíl jediné – podpořit co nejbohatší výnos. Během jarních měsíců jsou také velmi oblíbené sadbovací Jiffy a kořenové stimulátory podporující vitalitu a růst kořenových systémů.   Jakmile se sezóna přehoupne do své závěrečné třetiny, řada pěstitelů se začne potýkat se škůdci, plísněmi a houbami, jež mohou celou sklizeň polyversumnevratně poškodit. Velmi dobrých výsledků dosahuje přípravek přirozená biologická ochrana Polyversum, jež zatočí s celou řadou plísňových a houbových onemocnění. Na podzim se zvyšuje také zájem o nejrůznější druhy průplachových přípravků (příkladem budiž Canna Flush) nebo nůžek na stříhání lístků. Oblíbené jsou též závěsné sušící sítě, které poskytují široké spektrum využití.

Neusínáme „na vavřínech“ a připravujeme pro vás další novinky!

Tou další budou speciální pěstební boxy Pro box, které u nás budete moci během několika následujících týdnů zakoupit v různých rozměrech a provedeních. Abychom vám ovšem neprozradili příliš, dnešní hitparádu nejoblíbenějších produktů a novinek na tomto místě ukončíme. Ovšem nezoufejte a hlídejte naši nabídku! Unikátní pěstební boxy budou zanedlouho její součástí. A věřte, že se máte na co těšit!

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat