skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Připravte Se Na Jaro A Využijte Speciální Jarní Balíčky!

Připravte se na jaro a využijte speciální jarní balíčky!

Jaro už je skoro tady a s ním přichází i čas jarního pěstování. Pro všechny nadšené pěstitele a zahrádkáře jsme připravili speciální jarní balíčky. Za zvýhodněnou cenu tak získáte kvalitní vybavení, které vám přijde vhod! Pojďme se společně podívat na to, co jednotlivé balíčky obsahují.

Bylinkový balíčekBylinkový balíček.

Pažitka, petržel, oregano a majoránka – tyto základní bylinky by v kuchyni neměly nikomu chybět. Vypěstujte si je také! S jarním balíčkem to zvládnete i v tom nejtemnějším interiéru.

V sadě najdete samozavlažovací truhlík, který vašim rostlinkám poskytne dostatek prostoru a vláhy. Dále balíček obsahuje třeba kvalitní substrát, všechna potřebná semínka a také prvotřídní Hoštické hnojivo.

Rajčatový balíčekRajčatový balíček.

Myslíte to letos s pěstováním rajčat vážně? Nechejte si pomoci s naším balíčkem. Pěstování vám maximálně usnadní a rajčata tak budou moci sklízet i úplní začátečníci.

V sadě najdete samozavlažovací truhlík, kvalitní substrát a 40 semen keříčkového rajčete Vilma. Tato odrůda je velmi úrodná, dekorativní a dokonale se hodí pro balkonové pěstování.

Výsevní balíčekVýsevní balíček.

Čekají vás doma semínka, která plánujete pěstovat, ale chybí vám potřebné vybavení pro jejich růst? Právě pro vás je určen výsevní balíček. Oceníte kvalitní LED lampu, celoplastový skleník Medium, ale také zahradnický substrát s obsahem základních živin a stopových prvků.

Chilli balíčekChilli balíček.

Podlehli jste chuti chilli a už se bez něj neobejdete? Vypěstujte si ho pohodlně doma. V sadě chilli balíčku najdete samozavlažovací pěstební systém AutoPot Easy2Grow, zahradní substrát s perlitem a profesionální biominerální hnojivo. Samozřejmě na vás čekají také semínka pálivého chilli – a ne jen tak ledajakého. Trinidad Moruga Scorpion je jedna z vůbec nejžhavějších chilli papriček na světě.

Připravte se na jaro a pořiďte si balíčky, které teď získáte za skvělou cenu. Vypěstujte si s jejich pomocí bylinky, rajčata nebo třeba pálivé chilli a užijte si radost ze samotného pěstování i dokonalého výsledku.

2 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat