Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Proč byste měli vyzkoušet hnojiva od HESI

V názvu hnojiv HESI se skrývají jména holandských zakladatelů a dosavadních majitelů stejnojmenné firmy. Henk a Simone si dali za cíl vyrábět cenově dostupná a výživově hodnotná tekutá hnojiva, která uspokojí všechny zahradníky, bez ohledu na to, jaký pěstební systém si zvolí.

Hnojiva HESI už na našem trhu nejsou žádnou novinkou a myslíme, že už klidně můžeme mluvit o tradiční značce. Na našem webu najdete její kompletní sortiment, zahrnující hnojiva pro hydroponii, kokosová pěstební média i zemité substráty. Firma navíc vyrábí i různé doplňky pro zlepšení kvetení rostlin, kořenové stimulátory, enzymatické preparáty a přípravky pro úpravu pH živného roztoku. Nesmíme zapomenout ani nahesi přípravek Super-Vit se speciální recepturou, který pomáhá rostlinám ve fázi růstu i květu. Tento přípravek si našel oblibu u mnoha pěstitelů.

Když už mluvíme o oblibě, pak je třeba říci, že nejvíce fanoušků si značka HESI získala mezi pěstiteli v zemitých substrátech. Obecně si pochvalují výborné výsledky a nízkou cenu hnojiv. Neznamená to ovšem, že byste neměli dosáhnout skvělých výsledků i při použití HESI pro hydroponii nebo kokos. Naopak – hnojiva se osvědčila pro všechny pěstební systémy a všechna pěstební média. Možným důvodem pro menší oblibu u hydroponie může být pozdější příchod na trh, kdy už měla spousta pěstitelů svoji značku pro hydroponii vybranou.

Jak již bylo řečeno, hnojiva HESI jsou tekutá. To znamená, že se velmi snadno dávkují a mísí s vodou. Živný roztok máte hotový za pár minut a i při pěstování v zemině ho můžete používat několik dní, takže si můžete namíchat hnojiva na více dnů dopředu.

Pokud chcete vyzkoušet kvalitní hnojiva za výhodnou cenu, pak jsou HESI velmi dobrou variantou. Můžete zkusit cenově ještě výhodnější kompletní startovací boxy nebo velká balení, pokud hodláte pěstovat ve větším objemu. Vše najdete v našem e-shopu.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat