skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Soutěžte O Jarní Pěstitelské Balíčky Se Speciálním Zahradnictvím

Soutěžte o jarní pěstitelské balíčky se Speciálním Zahradnictvím

Máte dojem, že už víte o pěstování opravdu všechno a jen tak něco vás nerozhodí? Soutěžte s námi o jarní balíčky a ověřte si své pěstitelské znalosti.

Chilli balíček.V rámci této soutěže si můžete vybojovat speciální balíčky pro opravdové a především nadšené pěstitele. Vyhrajte třeba bylinkový balíček v hodnotě 366 Kč. Mimo jiné obsahuje základní bylinky, které by v žádné kuchyni prostě neměly chybět. Stejně tak může být váš velmi oblíbený rajčatový balíček v hodnotě 569 Kč, výsevní balíček v hodnotě 1 821 Kč nebo chilli balíček, který se prodává za 2 706 Kč. A to je opravdu lákavé.

Jarní pěstitelské balíčky si můžete také samozřejmě koupit. Najdete je na našem e-shopu. A abychom vám udělali radost, nyní je nabízíme se slevou 10 %.

Teď zpátky k soutěži: zapojte své mozkové závity naplno a správně odpovězte na otázky z oblasti pěstování. Najdete je na stránkách soutěže, kde se dozvíte také kompletní pravidla. Potom už jen stačí trocha toho štěstí, abyste se umístili na jednom z výherních míst. Jsme opravdu zvědaví, jak si se soutěžními otázkami poradíte. Tak pojďte na to!

Vyhrajte naše speciální jarní balíčky

Ověřte si své pěstitelské znalosti a získejte lákavé ceny.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat