skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Soutěžte S Námi O Reklamní Produkty Atami

Soutěžte s námi o reklamní produkty Atami

Nakupte během března v našem e-shopu a vyhrajte slušivé doplňky od společnosti Atami!

Známe všechny vítěze

Pečlivě jsme si zapsali všechna jména účastníků, hodili je do klobouku (teda dvou snapbacků) a slosování mohlo začít. Podívejte se, jestli se štěstí usmálo zrovna na vás.

Jak se mohu zapojit?

Soutěž probíhá od čtvrtka 7. března až do neděle 31. března a zapojit se může každý pěstitel, který v uvedeném termínu nakoupí v našem e-shopu. Není přitom vymezena hodnota nákupu, počet objednávek a nejsou určeny ani produkty, na které se soutěž vztahuje.

Můžete zkrátka nakoupit cokoli a kolikrát chcete. Nezapomeňte jen do poznámky k objednávce uvést soutěžní heslo: Soutěžím s Atami. Každá objednávka označená tímto heslem bude zařazena do slosování, které proběhne v pondělí 1. dubna. Výhercům bychom napsali nejraději hned ten samý den, ale abyste si náhodou nemysleli, že je to apríl, necháme to raději na jiný den. Ozveme se vám nejpozději v pátek 5. dubna.

Všechny výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu zadaného při objednávce. Nezapomeňte tedy tento údaj uvést a pořádně zkontrolovat, ať se zbytečně neochudíte o případnou výhru.

Pro zapojení do soutěže je tedy potřeba:

 • nákup v e-shopu v období od 7. března do 31. března,
 • připsání soutěžního hesla (Soutěžím s Atami) do poznámky objednávky,
 • uvedení kontaktního e-mailu.

O co hrajeme?

Teď přichází to nejlepší – výhry. Tentokrát to opravdu stojí za to. Hrajeme totiž o trička, kšiltovky, kožené tašky i bundu s potiskem Atami. A na rozdávání toho máme hodně. Výhry jsou připravené hned pro deset z vás, protože některé produkty máme ve více kusech!

1. místo: kožená taška přes rameno (hnědé a černé provedení)

Taška Atami.
Taška Atami.

2. místo: bunda ve velikosti XL

Bunda Atami.
Bunda Atami.
Bunda Atami.

3. místo: čepice (univerzální velikost)

Čepice Atami.
Čepice Atami.
Čepice Atami.

4. místo: dámské triko ve velikosti M a L nebo pánské triko ve velikosti XL a XXL

Tričko Atami.

Něco málo o Atami

Společnost Atami zřejmě není nutné dlouze představovat. Každý pěstitel už se určitě setkal s jejich výbornými hnojivy. Přesto si ale za těch několik skvělých produktů, o které teď společně můžeme soutěžit, pár slov zaslouží.

Tak tedy: společnost Atami nám svá hnojiva a cenné postřehy o růstu a chování rostlin přináší už od roku 1997. Za tu dobu si její produkty oblíbili nejen úplní začátečníci, ale také zkušení pěstitelé.

K dostání jsou tři řady hnojiv – B’cuzz pro profesionální pěstitele a maximální výnos, ATA určená pro pěstitele, kteří chtějí pěstovat snadno a rychle a zároveň dosahovat dobrých výsledků, a ATA Organics pro ekologicky smýšlející pěstitele. Hnojiva Atami samozřejmě naleznete v našem e-shopu.

Zapojte se do soutěže

Nakupte do konce března v našem e-shopu a získejte některou z výher. Nezapomeňte do poznámky uvést „Soutěžím s Atami“.

Nezapomeňte na poznámku

 

Pro vstup do soutěže otevřete okénko s poznámkou…

 

…a vepište patřičnou větu.

Bez pravidel by to nešlo

 • Vyhlašovatelem soutěže je SPECIÁLNÍ ZAHRADNICTVÍ f. o., se sídlem Havlíčkova 178/2, Beroun, 266 01 (dále jen „Vyhlašovatel“).
 • Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Vyhlašovatele a jejich rodinní příslušníci.
 • Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli, i bez udání důvodů, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.
 • Soutěž probíhá od 7. 3. 2019 do 31. 3. 2019 na webové stránce Vyhlašovatele: https://www.specialnizahradnictvi.cz/. Do soutěže se soutěžící přihlásí nákupem v e-shopu, uvedením soutěžního heslo (Soutěžím s Atami do poznámky objednávky) a uvedením kontaktního e-mailu.
 • Každý soutěžící se může zapojit vícekrát. V opačném případě bude ze soutěže vyloučen. Účast v soutěži je dobrovolná a účastník svou účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s jejími pravidly.
 • Odesláním objednávky soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace této soutěže dle Pravidel a s jejich odpovídajícím zpracováním ze strany Vyhlašovatele, a to v rozsahu údajů uvedených v objednávce. Osobní údaje budou po dobu trvání soutěže užity pro účely vedení soutěže, její organizace a vyhodnocení dle těchto pravidel a uchovány 30 dní po ukončení soutěže z důvodu kontroly dodržení pravidel a předání výher. Soutěžící také souhlasí s uvedením svého jména v případě výhry na webových a facebookových stránkách Vyhlašovatele.
 • Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Vyhlašovatel. Právním důvodem je souhlas soutěžícího, který je udělen na dobu počínající poskytnutím souhlasu v rámci soutěže do případného písemného odvolání souhlasu, maximálně však na 2 roky od jeho poskytnutí. Souhlas může soutěžící kdykoliv odvolat na kontaktu info@specialnizahradnictvi.cz. Soutěžící bere účastí v soutěži na vědomí, že disponuje právy dle příslušné právní úpravy a že poskytnutí údajů je dobrovolné, jejich zpracování je transparentní, soutěžící má právo na informace, na přístup ke svým zpracovávaným osobním údajům a právo na opravu svých osobních údajů, výmaz a likvidaci nesprávných osobních údajů.
 • Výhra bude zaslána Vyhlašovatelem soutěžícímu poštou v návaznosti na splnění všech podmínek, a to nejpozději do 10 pracovních dnů od vyhlášení a kontaktování výherce.
 • Výhrou v soutěži je jeden z reklamních produktů Atami, který bude vybrán Vyhlašovatelem dle umístění soutěžícího. K dispozici jsou následující produkty: 2× kožená taška přes rameno (hnědé a černé provedení), 1× bunda ve velikosti XL, 3× čepice (univerzální velikost), 2× dámské triko ve velikosti M a L, 2× pánské triko ve velikosti XL a XXL.
0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat