Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Speciální Zahradnictví Spustil Vlastní YouTube Kanál.

Speciální Zahradnictví má nový YouTube kanál

Kromě článků v magazínu na našem webu vám od září děláme radost také videi na YouTube. Možná jste si nového kanálu plného zajímavých videí od Speciálního Zahradnictví prozatím nevšimli, rádi bychom vás proto trochu nalákali.

Nový YouTube kanál budeme postupně plnit přínosnými videi o nejrůznějších produktech, včetně jejich srovnání a doporučení ohledně správného výběru. Už teď v něm najdete spoustu produktových recenzí, ukázek nebo instruktážních videí s radami pro indoor pěstitele.

Sledujte náš nový kanál na YouTube

Aby vám neunikla videa, kterými vás budeme s radostí pravidelně zásobovat, nezapomeňte nás na YouTube začít odebírat. Tlačítko pro odběr najdete buď pod konkrétním videm nebo po načtení hlavní stránky YouTube kanálu. Po kliknutí na červené tlačítko „ODEBÍRAT“ se napravo od tlačítka objeví symbol zvonečku. V případě, že na něj kliknete, YouTube vás vždy upozorní, když se na našem kanálu objeví něco nového.

Co takhle malá ochutnávka?

V jednom z našich prvních videí vás seznámíme s TLED lampami Growing a Blooming. Představíme vám jejich výhody a poradíme vám s výběrem.

Pokud zrovna vybíráte skleníkové topení na zimu, určitě se podívejte na další z našich videí.

Nebo vás spíše zajímá, jak funguje samozavlažovací systém Plantpal? Žádný problém, po zhlédnutí následujícího videa v tom budete mít jasno.

Přejeme příjemnou zábavu!

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat