skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Vybavte Se Na Léto čepicí Nebo Přívěskem Na Klíče Od Speciálního Zahradnictví

Vybavte se na léto čepicí nebo přívěskem na klíče od Speciálního Zahradnictví

Připravte se na horké letní dny: při práci na zahrádce jistě oceníte třeba prodyšnou čepici s kšiltem nebo praktický přívěsek vybavený svítilnou a otvírákem na osvěžující lahvové nápoje. Přesně takové pomocníky najdete na našem e-shopu a můžete je mít během chvilky i u sebe doma.

Čepice s kšiltem a síťovinou

Za nákup nad 3 500 Kč dostanete slušivou kšiltovku.Kšiltovka a léto prostě patří k sobě. Skvěle vás ochrání před sluncem a nejen to. Díky síťovině vzadu je naprosto prodyšná a nehrozí tak zapaření hlavy. Je to zkrátka ideální pomocník při práci na zahradě. Vzhledem k nastavitelné velikosti si navíc vždy můžete kšiltovku upravit dle potřeby.

Čepice od Speciálního Zahradnictví se vyrábí ve stylovém černo-zeleném provedení a se slušivým logem na čelní straně, které na první pohled říká: „Jsem pěstitel a jsem na to hrdý.“

Přívěsek na klíče se svítilnou a otvírákem

Určitě vám přijde vhod také náš praktický přívěsek na klíče s logem Speciálního Zahradnictví. Přívěsek obsahuje LED svítilnu a konstrukci pro otevírání lahví.

Posvítí vám tak třeba na cestu domů, pokud se zapomenete na zahradě. Stejně tak si s přehledem poradí při otevírání lahvových nápojů, které ochladí parný letní den a povzbudí vás do práce.

Kde se dají tyto skvělé věci sehnat?Za nákup nad 2 500 Kč získáte jako dárek svítilnu a otvírák v jednom.

Pokud byste rádi rozšířili svůj zahrádkářský šatník o čepici od Speciálního Zahradnictví, máme pro vás skvělou zprávu. Tento kousek si totiž můžete jednoduše zakoupit na našich stránkách, případně ho získat jako dárek při nákupu nad 3 500 Kč. Na e-shopu Speciálního Zahradnictví je k dostání také praktický přívěsek na klíče. Stejně tak ho můžete dostat zdarma k nákupu nad 2 500 Kč.

Kromě čepicí a přívěsků nabízíme také slušivá trika od Speciálního Zahradnictví, která jsou mezi pěstiteli velice oblíbená.

Udělejte si radost

Pořiďte si slušivou kšiltovku nebo originální přívěsek na klíče.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat