606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Nakupte Na E-shopu Speciálního Zahradnictví A Získejte Dárek.

Vybavte se na léto čepicí nebo přívěskem na klíče od Speciálního Zahradnictví

Připravte se na horké letní dny: při práci na zahrádce jistě oceníte třeba prodyšnou čepici s kšiltem nebo praktický přívěsek vybavený svítilnou a otvírákem na osvěžující lahvové nápoje. Přesně takové pomocníky najdete na našem e-shopu a můžete je mít během chvilky i u sebe doma.

Čepice s kšiltem a síťovinou

Za nákup nad 3 500 Kč dostanete slušivou kšiltovku.Kšiltovka a léto prostě patří k sobě. Skvěle vás ochrání před sluncem a nejen to. Díky síťovině vzadu je naprosto prodyšná a nehrozí tak zapaření hlavy. Je to zkrátka ideální pomocník při práci na zahradě. Vzhledem k nastavitelné velikosti si navíc vždy můžete kšiltovku upravit dle potřeby.

Čepice od Speciálního Zahradnictví se vyrábí ve stylovém černo-zeleném provedení a se slušivým logem na čelní straně, které na první pohled říká: „Jsem pěstitel a jsem na to hrdý.“

Přívěsek na klíče se svítilnou a otvírákem

Určitě vám přijde vhod také náš praktický přívěsek na klíče s logem Speciálního Zahradnictví. Přívěsek obsahuje LED svítilnu a konstrukci pro otevírání lahví.

Posvítí vám tak třeba na cestu domů, pokud se zapomenete na zahradě. Stejně tak si s přehledem poradí při otevírání lahvových nápojů, které ochladí parný letní den a povzbudí vás do práce.

Kde se dají tyto skvělé věci sehnat?Za nákup nad 2 500 Kč získáte jako dárek svítilnu a otvírák v jednom.

Pokud byste rádi rozšířili svůj zahrádkářský šatník o čepici od Speciálního Zahradnictví, máme pro vás skvělou zprávu. Tento kousek si totiž můžete jednoduše zakoupit na našich stránkách, případně ho získat jako dárek při nákupu nad 3 500 Kč. Na e-shopu Speciálního Zahradnictví je k dostání také praktický přívěsek na klíče. Stejně tak ho můžete dostat zdarma k nákupu nad 2 500 Kč.

Kromě čepicí a přívěsků nabízíme také slušivá trika od Speciálního Zahradnictví, která jsou mezi pěstiteli velice oblíbená.

Udělejte si radost

Pořiďte si slušivou kšiltovku nebo originální přívěsek na klíče.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *