Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Lumatek Ultimate Pro 600W Sám Detekuje Výbojku.

Který elektronický předřadník zvolit? Poradíme vám

Jako správný pěstitel určitě chcete pro své rostliny to nejlepší. Prozradíme vám, jak za pomoci předřadníku maximalizovat efektivitu vašeho indoor pěstování.

Předřadník, který sám detekuje výbojku

Spolehlivým parťákem pro indoor pěstování vám bude Lumatek Ultimate Pro 600W. Chlubí se zejména tím, že zvládne napájet 240V i 400V výbojky. Tento elektronický předřadník dokáže detekovat výbojku a podle toho ji napájet proudem o napětí 240 V nebo 400 V.

Až o 25 % vyšší svítivost

Platí, že v případě napájení proudem o napětí 400 V se lampa dostane na operační frekvenci 120 kHz. Při 240 V jde o frekvenci 90 kHz.To znamená, že při napájení o napětí 400 V bude mít lampa až o 25 % vyšší svítivost.

Předřadník Lumatek Ultimate Pro 600W navíc umožňuje jednoduše regulovat výkon vašeho světelného zdroje. Potěší vás i jeho další vlastnosti. Lumatek Ultimate Pro se totiž pyšní velmi dlouhou a spolehlivou výdrží. Tím, že kompenzuje kolísavé napětí, také přispívá k mnohem vyšší životnosti používaných výbojek. Nemusíte se proto bát, že by časem docházelo ke snižování výkonu a zvýšeným ztrátám energie zahříváním. To u předřadníku Lumatek Ultimate Pro nehrozí.

Prohlédněte si další typy 600W předřadníků

Zjistěte, jak vám elektronický předřadník pomůže dosáhnout efektivního indoor pěstování.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat