Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Spousta inspirace pro vaši zahradu v magazínu Naše zahrada

naše zahradaZahrada je místem odpočinku a nabízí skvělé možnosti trávení pohodových chvilek na čerstvém vzduchu. Pokud se i vy zabýváte pěstováním nejrůznějších okrasných a užitkových rostlin, vplatí se najít si tu správnou inspiraci. Výbornou volbou je internetový magazín Naše zahrada, který nabídne nejen návody a informace týkající se pěstování, ale i spousty dalších zajímavých věcí. I proto se na jeho obsah soustředíme podrobněji.

Pěstování ovoce a zeleniny

Nevíte, jakým způsobem vypěstovat česnek, abyste měli velké palice a aby měl říz? Potřebujete poradit s výběrem odrůdy brambor? Máte jedinečnou šanci. Zmiňovaný magazín nabízí zkrátka spousty zahradních rad, které se již osvědčily. Dozvědět se můžete i nejrůznější tipy a triky týkající se trávníku anebo jiných zelených ploch. Jmenovat bychom mohli třeba realizace živých plotů a jiné záležitosti.

Zahradní stavby

Poměrně důležitou roli hraje v zahradním prostoru i relaxační zóna. Trávit čas se svými dětmi můžete třeba tak, že si budu hrát na novém dětském hřišti. Pokud nevíte, kde koupit ta nejvýhodnější a podle jakých kritérií se orientovat, jste na správné adrese. Naše zahrada vám nabídne nejrůznější návody pro stavu dětských koutků a také možnosti výhodného nákupu skluzavek, houpaček a dalšího vybavení pro nejmenší. Pro velké množství příležitostí se k moderním domům hodí bioklimatická pergola, ve které si můžete zpestřit večery grilováním, uspořádat party pro rodinu nebo sousedy, případně jen tak relaxovat s knihou.

Skvělé recepty ze zahrady

Rozmyslet si, co si uvaříte na nedělní oběd je mnohdy velkým oříškem. Inspirace se dočkáte v sekci recepty, která ukrývá jak polévky, tak i hlavní chody a chuťovky, jejichž základem jsou dobroty přímo ze zahrady. Jednoduše si vypěstujete ovoce nebo zeleninu a pak si ji připravíte doma ve skvělé podobě na talíř. Veškeré rady jsou v tomto magazínu pochopitelně zcela zdarma a není problém najít si o zahradě fakticky cokoli, co by se vám mohlo hodit.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat