Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Soutěžte s námi o hnojiva a další doplňky od společnosti CANNA

Výrobce špičkových hnojiv a dalších produktů pro výživu rostlin CANNA připravil hodnotné ceny přímo pro klienty Speciálního zahradnictví. Soutěžit o ně můžete na našem Facebooku a Instagramu. Na každé sociální síti je však možné přidat pouze jeden soutěžní komentář. Přidáním komentáře k oběma sociálním sítím zvýšíte svoji šanci na výhru.

Jak se zapojit do soutěže?

Soutěž probíhá od pondělí 14. června až do pátku 2. července a zapojit se může každý, kdo splní následující podmínky: Při účasti v soutěži na Instagramu: Při účasti v soutěži na Facebooku:
 • Dát like soutěžnímu příspěvku.
 • Napsat do komentářů k příspěvku „CANNA“.
Každý, kdo tyto podmínky splní, bude zařazený do slosování. To proběhne ve středu 7. července. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím soukromé zprávy na sociální síti, kterou si pro zapojení do soutěže vybral (Facebook, nebo Instagram).

O co hrajeme?

Teď přichází to nejzajímavější – výhry. Tentokrát to rozhodně stojí za to. O co hrajeme?

Bez pravidel by to nešlo

 • Vyhlašovatelem soutěže je SPECIÁLNÍ ZAHRADNICTVÍ f. o., se sídlem Havlíčkova 178/2, Beroun, 266 01 (dále jen „Vyhlašovatel“).
 • Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Vyhlašovatele a jejich rodinní příslušníci.
 • Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli, i bez udání důvodu, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.
 • Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete pořadateli a nikoli Facebooku. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směrovány pořadateli či organizátorovi soutěže, nikoliv Facebooku
 • Soutěž probíhá od 14. 6. 2021 do 2. 7. 2021 na facebookové stránce a instagramovém účtu Vyhlašovatele:
 • Do soutěže se soutěžící přihlásí splněním následujících podmínek:
  • Při účasti v soutěži na Instagramu sledovat účty @CANNA.CZ a @specialnizahradnictvi.
  • Při účasti v soutěži na Facebooku dát like soutěžnímu příspěvku.
  • U obou sociálních sítí napsat do komentářů k příspěvku „CANNA“.
 • Každý soutěžící se může zapojit současně na Facebooku i Instagramu – na každé sociální síti je umožněno přidat jeden soutěžní komentář. Při nesplnění podmínek bude soutěžící ze soutěže vyloučen.
 • Účast v soutěži je dobrovolná a účastník vyjadřuje účastí v soutěži svůj souhlas s jejími pravidly.
 • Splněním podmínek a přidáním soutěžního komentáře soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace této soutěže dle Pravidel a s jejich odpovídajícím zpracováním ze strany Vyhlašovatele, a to v rozsahu údajů uvedených na Facebooku či Instagramu. Osobní údaje budou po dobu trvání soutěže užity pro účely vedení soutěže, její organizace a vyhodnocení dle těchto pravidel a uchovány 30 dní po ukončení soutěže z důvodu kontroly dodržení pravidel a předání výher. Soutěžící také souhlasí s uvedením svého jména v případě výhry na webových a facebookových stránkách a také na instagramovém účtu Vyhlašovatele.
 • Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Vyhlašovatel. Právním důvodem je souhlas soutěžícího, který je udělen na dobu počínající poskytnutím souhlasu v rámci soutěže do případného písemného odvolání souhlasu, maximálně však na 2 roky od jeho poskytnutí. Souhlas může soutěžící kdykoliv odvolat na kontaktu info@specialnizahradnictvi.cz. Soutěžící bere účastí v soutěži na vědomí, že disponuje právy dle příslušné právní úpravy a že poskytnutí údajů je dobrovolné, jejich zpracování je transparentní, soutěžící má právo na informace, na přístup ke svým zpracovávaným osobním údajům a právo na opravu svých osobních údajů, výmaz a likvidaci nesprávných osobních údajů.
 • Výhra bude zaslána společností CANNA soutěžícímu poštou v návaznosti na splnění všech podmínek, a to nejpozději do 10 pracovních dnů od vyhlášení a kontaktování výherce.
 • Výhrou v soutěži je:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat