skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

V čem tkví kouzlo hnojiv Atami? Odhalili jsme pro vás!

Historie holandské společnosti Atami se začala psát již v roce 1997, kdy spatřila světlo světa první technicko-biologická výzkumná laboratoř, v níž se během let zrodily přípravky té nejčistší kvality a nejvyšší koncentrace účinných látek. Protože patří sortiment společnosti Atami k tomu nejkvalitnějšímu, co můžete na tuzemském i zahraničním trhu pořídit, není se čemu divit, že se hnojiva a podpůrné přípravky této značky těší značné oblibě napříč státy i jednotlivými kontinenty. Společnost Atami je známá ve více, než 40 zemích světa, kam exportuje své vysoce kvalitní výrobky, díky nimž je možno dosáhnout optimálních pěstebních výsledků.

atami hnojivaPerfektně vybalancovaný obsah účinných látek

Hnojiva Atami lze použít na takřka jakoukoli rostlinu. Jelikož je složení jednotlivých hnojiv perfektně vybalancováno, k ošetření rostlin vám postačí pouze malé dávky. A přesto, že jednotlivá hnojiva nepatří k nejlevnějším, díky nízkému dávkování vám balení přípravku vydrží mnohem déle, než kdybyste rostliny hnojili hnojivy nižší třídy. Pro potřeby různých pěstitelů a jejich rostlinek byly výzkumnou laboratoří vyvinuty tři základní produktové řady hnojiv, které si zaslouží dalšího představení.

3 specifické řady profesionálních hnojiv

Hnojiva Atami jsou rozdělena do 3 kategorií dle způsobu pěstování (půdní substrát – Soil, kokosový substrát – Coco a hydroponie Hydro). Dále se pak dělí na 3 produktové řady B’cuzz, ATA a ATA Organics. První kategorie hnojiv je určena zejména profesionálním pěstitelům, kteří usilují o optimální výnos z rostlin. Druhá kategorie hnojiv ATA je připravena pro pěstitele vyznávající pokud možno co nejjednodušší a nejpohodlnější pěstební proces bez snížených nároků na výslednou kvalitu sklizně. Hnojiva ATA Organics pak ocení ekologičtí pěstitelé nejrůznějších plodin, jež nechtějí volit mezi chutí a kvalitou výsledných výpěstků.

Dopřejte rostlinám péči Atami a ony vás budou milovat

Jelikož je značka ATAMI synonymem nejvyšší kvality a bohatých výpěstků, vyplatí se zmínit také její doplňkový sortiment spočívající v různorodých produktech, upravujících poměr živin pro pozdější fáze růstu rostlin. Kromě toho se značka Atami věnuje také unikátním systémům pro hydroponii, nesoucích název Wilma, jimž se budeme věnovat v jednom z budoucích článků. Nechcete-li tedy dělat kompromisy mezi kvalitou, vzhledem a případnou chutí či vůní pěstovaných rostlin a plodin, vyplatí se sáhnout po ověřených Atami hnojivech, jejichž 18 letý vývoj přináší do našich skleníků a květináčů rostliny rozličných tvarů i barev a těch nejlepších vlastností.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat