Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Hnojiva Canna

Hnojiva Canna: profesionální výživa pro vaše rostliny s holandskými kořeny

První zmínky o společnosti Canna se objevují v Holandsku zhruba někdy kolem roku 1979. Již v této době byl kladen značný důraz na kvalitu rostlin, stejně jako bohaté výpěstky. Domácí, ale i průmysloví pěstitelé ovšem s dosavadními produkty nebyli příliš spokojení a neustále museli dělat kompromisy mezi kvalitou a kvantitou výpěstku. To bylo potřeba změnit. A tak se zakladatel společnosti Canna vydal na dlouhou pouť, jíž chtěl zakončit s jediným cílem – najít produkty a složky, které zvýší kvalitu i kvantitu výpěstků bez ohledu na kompromisy. Co myslíte, podařilo se mu to?

Skromně, profesionálně a pečlivě kupředu

Ano, cesta přinesla kýžený výsledek! A světlo světa spatřily první Canna produkty. Ovšem aby se jednotlivá hnojiva Canna dostala k cílovému zákazníkovi, bylo nutné provést řadu složitých výzkumů, na nichž pracovali skuteční odborníci a zarputilí profesionálové. Každá složka, canna coco sadakaždý minerál, ba i jednotlivé poměry byly podrobeny důkladnému zkoumání. Jenom tak totiž mohly být vytvořeny produkty, které dnes již naleznete ve 14 zemích světa a více, než 95 % growshopů. A to ještě zdaleka není vše.

Testování neustává a vědci odhalují další přírodní tajemství

Jelikož si značka Canna zakládá na maximální kvalitě svých výrobků, i po uvedení na trh je nadále testuje. Náhodně vybírá pěstitele z různých zemí a jejich výpěstky podrobuje důkladnému zkoumání. Jedině tak lze i do budoucna vytvářet produkty, které budou odpovídat specifickým nárokům rostlin stejně jako pěstitelům, kteří touto činností tráví značnou část dne, nebojme se říci i života. Základní filosofií značky je láska k rostlinám a týmový duch. Nutno podotknout, že celý proces – od samotného výzkumu, přes výrobu, až po prodej, je realizován výlučně tímto celosvětově uznávaným gigantem.

Jaké produkty se objevují v sortimentu značky Canna?

Canna nabízí několik druhů hnojiv pro nejrůznější rostliny s jejich specifickými nároky a požadavky. Pojďme se detailněji podívat na jednotlivé produktové řady a ve zkratce si je charakterizujme:

CANNA HYDRO: tento produkt byl vůbec prvním hnojivem, které Canna světu představila. Produkty řady HYDRO jsou velmi vhodné pro hydroponické systémy, kde se zálivka používá pouze jednou a následně je odvedena pryč. Rostliny tak dostávají pokaždé čerstvou dávku živin.

CANNA TERRA: součástí této řady jsou produkty speciálně vyvinuté pro rostliny pěstované v zemině na bázi rašeliny. Hnojiva je možné použít jak pro pěstování v květináčích, tak v záhonech a to jak uvnitř, tak i venku.

cannacureCANNA AQUA: tato produktová řada zahrnuje zejména produkty vynikající velkým výnosem v recirkulačních systémech. Jednotlivé produkty jsou uživatelsky přívětivé a není zde nutné upravovat hodnotu pH.

CANNA COCO: jak již samotný název napovídá, jedná se o živiny speciálně vyvinuté pro pěstování rostlin v kokosovém substrátu. Tato řada v současné době zahrnuje nejoblíbenější produkty začínajících, ale i zkušených pěstitelů.

Výhody a ocenění hnojiv Canna

Většina hnojiv Canna je dvousložkových a lze k nim pořídit řadu dalších doplňků pro ještě bohatší výpěstky. Jelikož se jedná o specifické produktové řady, pokryjí nároky i sebevíce náročných rostlin i jejich pěstitelů. Není se proto čemu divit, že společnost Canna sbírá jedno ocenění za druhým. Zřejmě tím nejčerstvějším úspěchem, je první místo na prestižní každoroční výstavě v Holandsku obsazené produkty určenými k pěstování v zemině a hydroponii. Chcete-li se také vy pochlubit exkluzivními výpěstky, nahlédněte do našeho e-shopu a vyberte si některé z hnojiv Canna určených začínajícím i zkušeným pěstitelům!

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat