Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Soutěžte s námi o hnojiva a další doplňky od společnosti Plagron

Zapojte se do soutěže o produkty značky Plagron a vyhrajte balíčky hnojiv a další doplňky této značky. Soutěžit o ně můžete na našem Instagramu.

Jak se zapojit do soutěže?

Soutěž probíhá na Instagramu od pondělí 21. března až do neděle 27. února do 20:00. Zapojit se může každý, kdo splní následující podmínky:

 • Sledovat náš profil @specialnizahradnictvi.
 • Označit do komentáře soutěžního příspěvku like soutěžnímu příspěvku jednoho zahradníka či zahradnici, se kterým sdílíte nadšení pro pěstování rostlinek.

Každý, kdo tyto podmínky splní, bude zařazený do slosování. To proběhne v úterý 1. března. Výherce budeme kontaktovat do 10 dnů od vyhlášení výherců prostřednictvím soukromé zprávy na Instagramu.

O co hrajeme?

Teď přichází to nejzajímavější – výhry. O co že to tentokrát hrajeme?

 • 1. místo –  Easy pack Plagron 100% Natural (Alga Grow, Alga Bloom, Green Sensation), Easy pack Plagron 100% Terra (Terra Grow, Terra Bloom, Green Sensation, odměrka 25 ml), tričko, rukavice, přenosný reproduktor GO, přívěsek na klíče – otvírák, přívěsek na klíče – zelené LED světlo, silikonová krabička, kelímky, propiska a samolepky
 • 2. místo – Easy pak Plagron 100% Terra (Terra Grow, Terra Bloom, Green Sensation), tričko, rukavice, čepice, přívěsek na klíče – otvírák, přívěsek na klíče – zelené LED světlo, silikonová krabička, kelímky, propiska a samolepky
 • 3. místo – Easy pack Plagron 100% Natural (Alga Grow, Alga Bloom, Green Sensation, odměrka 25 ml),přívěsek na klíče – otvírák, přívěsek na klíče – zelené LED světlo, silikonová krabička, kelímky, propiska a samolepky

Bez pravidel by to nešlo

 • Vyhlašovatelem soutěže je SPECIÁLNÍ ZAHRADNICTVÍ f. o., se sídlem Havlíčkova 178/2, Beroun, 266 01 (dále jen „Vyhlašovatel“).
 • Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Vyhlašovatele a jejich rodinní příslušníci.
 • Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli, i bez udání důvodu, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.
 • Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena se společností Meta Platforms, Inc. a Meta Platforms, Inc. za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete pořadateli a nikoli Instagramu (Meta Platforms, Inc.). Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směrovány pořadateli či organizátorovi soutěže, nikoliv Instagramu (Meta Platforms, Inc.).
 • Soutěž probíhá od 21. 2. 2021 do 27. 2. 2022 do 20:00 na instagramovém účtu Vyhlašovatele:
 • Do soutěže se soutěžící přihlásí splněním následujících podmínek:
  • Sledovat náš profil @specialnizahradnictvi.
  • Označit do komentáře soutěžního příspěvku like soutěžnímu příspěvku jednoho zahradníka či zahradnici, se kterým sdílíte nadšení pro pěstování rostlinek.
 • Každý soutěžící se může zapojit pouze jedním komentářem k soutěžnímu příspěvku na Instagramu – při nesplnění podmínek bude soutěžící ze soutěže vyloučen.
 • Účast v soutěži je dobrovolná a účastník vyjadřuje účastí v soutěži svůj souhlas s jejími pravidly.
 • Splněním podmínek a přidáním soutěžního komentáře soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace této soutěže dle Pravidel a s jejich odpovídajícím zpracováním ze strany Vyhlašovatele, a to v rozsahu údajů uvedených na Instagramu. Osobní údaje budou po dobu trvání soutěže užity pro účely vedení soutěže, její organizace a vyhodnocení dle těchto pravidel a uchovány 30 dní po ukončení soutěže z důvodu kontroly dodržení pravidel a předání výher. Soutěžící také souhlasí s uvedením svého jména v případě výhry na webových stránkách a na instagramovém účtu Vyhlašovatele.
 • Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Vyhlašovatel. Právním důvodem je souhlas soutěžícího, který je udělen na dobu počínající poskytnutím souhlasu v rámci soutěže do případného písemného odvolání souhlasu, maximálně však na 2 roky od jeho poskytnutí. Souhlas může soutěžící kdykoliv odvolat na kontaktu info@specialnizahradnictvi.cz. Soutěžící bere účastí v soutěži na vědomí, že disponuje právy dle příslušné právní úpravy a že poskytnutí údajů je dobrovolné, jejich zpracování je transparentní, soutěžící má právo na informace, na přístup ke svým zpracovávaným osobním údajům a právo na opravu svých osobních údajů, výmaz a likvidaci nesprávných osobních údajů.
 • Výhra bude zaslána společností Speciální zahradnictví soutěžícímu poštou v návaznosti na splnění všech podmínek, a to nejpozději do 10 pracovních dnů od vyhlášení a kontaktování výherce.
 • Výhrou v soutěži je:
  • 1. místo –  Easy pack Plagron 100% Natural (Alga Grow, Alga Bloom, Green Sensation), Easy pack Plagron 100% Terra (Terra Grow, Terra Bloom, Green Sensation, odměrka 25 ml), tričko, rukavice, přenosný reproduktor GO, přívěsek na klíče – otvírák, přívěsek na klíče – zelené LED světlo, silikonová krabička, kelímky, propiska a samolepky
  • 2. místo – Easy pak Plagron 100% Terra (Terra Grow, Terra Bloom, Green Sensation), tričko, rukavice, čepice, přívěsek na klíče – otvírák, přívěsek na klíče – zelené LED světlo, silikonová krabička, kelímky, propiska a samolepky
  • 3. místo – Easy pack Plagron 100% Natural (Alga Grow, Alga Bloom, Green Sensation, odměrka 25 ml),přívěsek na klíče – otvírák, přívěsek na klíče – zelené LED světlo, silikonová krabička, kelímky, propiska a samolepky

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat