Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Nakupte v dubnu a zapojte se do soutěže o parádní LED světlo

Aby vám pěstování šlo ještě lépe od ruky, připravili jsme si pro vás dubnovou soutěž. Stačí jedna objednávka a automaticky jste zařazeni do losování o LED světlo, balíček hnojiv i slevu na našem e-shopu.

Jak se mohu zapojit?

Soutěž probíhá od čtvrtka 1. dubna až do pátku 30. dubna a zapojit se může každý pěstitel, který v uvedeném termínu nakoupí v našem e-shopu.

Jedinou podmínkou je nakoupit minimálně za 200 Kč. A samozřejmě, čím víckrát nakoupíte, tím větší máte šanci LED světlo získat. Abychom to nekomplikovali, do slosování tentokrát zařadíme všechny objednávky, které během dubna do Speciálního zahradnictví zasadíte.

V prvním květnovém týdnu pak vylosujeme výherce, které budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu zadaného při objednávce. Nezapomeňte tedy tento údaj uvést a pořádně zkontrolovat, ať se zbytečně neochudíte o případnou výhru.

Pro zapojení do soutěže je tedy potřeba:

 • nákup v e-shopu v období od 1. do 30. dubna,
 • minimální hodnota objednávky 200 Kč,
 • uvedení kontaktního e-mailu.

O co hrajeme?

Teď přichází to nejlepší – výhry. A stojí to za to. Hrajeme o:

 • 1x kompletní LED světlo včetně závěsného systému s rozšířeným duálním světelným spektrem. Jde o ideální světlo jak pro fázi růstu, tak i pro fázi květu.

Nebudeme losovat jen jednoho výherce. Do cen jsme vám přidali i:

 • 1x balíček hnojiv Atami
 • a 1x poukaz na 5% slevu v našem e-shopu.

Bez pravidel by to nešlo

 • Vyhlašovatelem soutěže je SPECIÁLNÍ ZAHRADNICTVÍ f. o., se sídlem Havlíčkova 178/2, Beroun, 266 01 (dále jen „Vyhlašovatel“).
 • Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Vyhlašovatele a jejich rodinní příslušníci.
 • Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli, i bez udání důvodů, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.
 • Soutěž probíhá od 1. 4. 2021 do 30. 4. 2021 na webové stránce vyhlašovatele: https://www.specialnizahradnictvi.cz/. Do soutěže se soutěžící přihlásí nákupem v e-shopu v minimální částce 200 Kč a uvedením kontaktního e-mailu.
 • Každý soutěžící se může zapojit vícekrát. V opačném případě bude ze soutěže vyloučen. Účast v soutěži je dobrovolná a účastník svou účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s jejími pravidly.
 • Odesláním objednávky soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace této soutěže dle Pravidel a s jejich odpovídajícím zpracováním ze strany Vyhlašovatele, a to v rozsahu údajů uvedených v objednávce. Osobní údaje budou po dobu trvání soutěže užity pro účely vedení soutěže, její organizace a vyhodnocení dle těchto pravidel a uchovány 30 dní po ukončení soutěže z důvodu kontroly dodržení pravidel a předání výher. Soutěžící také souhlasí s uvedením svého jména v případě výhry na webových a facebookových stránkách Vyhlašovatele.
 • Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Vyhlašovatel. Právním důvodem je souhlas soutěžícího, který je udělen na dobu počínající poskytnutím souhlasu v rámci soutěže do případného písemného odvolání souhlasu, maximálně však na 2 roky od jeho poskytnutí. Souhlas může soutěžící kdykoliv odvolat na kontaktu info@specialnizahradnictvi.cz. Soutěžící bere účastí v soutěži na vědomí, že disponuje právy dle příslušné právní úpravy a že poskytnutí údajů je dobrovolné, jejich zpracování je transparentní, soutěžící má právo na informace, na přístup ke svým zpracovávaným osobním údajům a právo na opravu svých osobních údajů, výmaz a likvidaci nesprávných osobních údajů.
 • Výhra bude zaslána Vyhlašovatelem soutěžícímu poštou v návaznosti na splnění všech podmínek, a to nejpozději do 10 pracovních dnů od vyhlášení a kontaktování výherce.
 • Výhrou v soutěži je: 1x LED světlo Urban LED, 1x balíček hnojiv Atami a 1x 5% sleva na nákup ve Speciálním zahradnictví.

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat