skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Speciální Fotosoutěž Pro Nadšené Pěstitele Je Tady

Speciální fotosoutěž pro nadšené pěstitele je tady

Vyfoťte reklamu a získejte slevu. I tak by se dala popsat nejčerstvější soutěž Speciálního Zahradnictví, která právě začala. Budete potřebovat pouze fotoaparát, lístek na autobus a připojení k internetu.

Úkol je jasný, vystopovat zbrusu novou reklamu Speciálního Zahradnictví, kterou jsme umístili na sedadla vybraných autobusových linek. Následně je potřeba ji vyfotit a fotografii nasdílet na naše facebookové stránky. Stejně tak nám ji můžete poslat na Facebooku do zpráv. Jakmile toto všechno zvládnete, odměníme vás slevou 20 % na nákup u Speciálního Zahradnictví. Slevu navíc získají všichni, a to bez výjimky, v podobě slevového kódu, který vám zašleme prostřednictvím soukromé zprávy.

Jak vypátrat ten správný autobus?

Reklamu najdete velmi snadno, a to na sedadlech v následujících autobusových linkách:

 • Domažlice – Horšovský Týn – Plzeň,
 • Trutnov – Hostinné – Horka u Staré Paky – Nová Paka – Jičín,
 • Pardubice – Dříteč – Borek – Vysoká nad Labem – Hradec Králové,
 • Kralovice – Plzeň.

Fotosoutěž Speciálního Zahradnictví probíhá v červnu, proto s lovením slevy příliš neotálejte. Čas letí jako voda, a než se nadějete, hřejivý červenec bude za rohem.

Bez pravidel to zkrátka nejde

Každá soutěž musí mít svá pravidla, i ta naše. Jejich kompletní podobu najdete níže. Pokud se vám do čtení celých pravidel ale příliš nechce, projděte si následující body, které shrnují to nejdůležitější:

 1. Je potřeba vyfotit reklamu reklamu Speciálního Zahradnictví umístěnou na sedadlech výše zmíněných autobusových linek a fotku nasdílet na naše facebookové stránky nebo nám ji poslat prostřednictvím soukromé zprávy.
 2. Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 3. Fotografie nesmí znevažovat dobré jméno Speciálního Zahradnictví.
 4. Slevu 20 % na nákup získává každý, kdo splní dané podmínky.

Tak hurá na autobus!

Pravidla soutěže Speciálního Zahradnictví – vyfoťte reklamu a získejte slevu 20 %

 • Vyhlašovatelem soutěže je SPECIÁLNÍ ZAHRADNICTVÍ f. o., se sídlem Havlíčkova 178/2, Beroun, 266 01 (dále jen „Vyhlašovatel“).
 • Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Vyhlašovatele a jejich rodinní příslušníci.
 • Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli, i bez udání důvodů, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.
 • Soutěž probíhá od 1. 6. 2018 do 30. 6. 2018 na facebookové stránce Vyhlašovatele: https://www.facebook.com/specialnizahradnictvi. Do soutěže se soutěžící přihlásí zasláním soutěžní fotografie reklamy Speciálního Zahradnictví, která je umístěna na vybraných sedadlech v následujících autobusových linkách: Domažlice – Horšovský Týn – Plzeň, Trutnov – Hostinné – Horka u Staré Paky – Nová Paka – Jičín, Pardubice – Dříteč – Borek – Vysoká nad Labem – Hradec Králové a Kralovice – Plzeň.
 • Fotografie je možné zaslat zprávou na Facebooku (příjemce je facebooková stránka Vyhlašovatele, https://www.facebook.com/specialnizahradnictvi) či nahráním fotografie jako příspěvku pro zmíněnou facebookovou stránku Vyhlašovatele.
 • Vyhlašovatel vyhodnotí pouze fotografie, které splňují výše popsaná kritéria a současně žádným způsobem neznevažují dobré jméno organizátora nebo společnosti SPECIÁLNÍ ZAHRADNICTVÍ f. o.
 • Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou. V opačném případě bude ze soutěže vyloučen. Účast v soutěži je dobrovolná a účastník svou účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s jejími pravidly.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo nezapočítat podezřelé soutěžní fotografie, případně soutěžícího vyřadit ze soutěže, pokud nastane podezření na ovlivnění výsledků nekalým jednáním (automatizovanou či strojovou činností).
 • Odesláním fotografie soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace této soutěže dle Pravidel a s jejich odpovídajícím zpracováním ze strany Vyhlašovatele, a to v rozsahu údajů na veřejném profilu na Facebooku (jméno, příjmení a podobizna). Souhlasí také se zveřejněním těchto údajů na facebookovém profilu https://www.facebook.com/specialnizahradnictvi. Osobní údaje budou po dobu trvání soutěže užity pro účely vedení soutěže, její organizace a vyhodnocení dle těchto pravidel a uchovány 30 dní po ukončení soutěže z důvodu kontroly dodržení pravidel a předání výher.
 • Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Vyhlašovatel. Právním důvodem je souhlas soutěžícího, který je udělen na dobu počínající poskytnutím souhlasu v rámci soutěže do případného písemného odvolání souhlasu, maximálně však na 2 roky od jeho poskytnutí. Souhlas může soutěžící kdykoliv odvolat na kontaktu info@specialnizahradnictvi.cz. Soutěžící bere účastí v soutěži na vědomí, že disponuje právy dle příslušné právní úpravy a že poskytnutí údajů je dobrovolné, jejich zpracování je transparentní, soutěžící má právo na informace, na přístup ke svým zpracovávaným osobním údajům a právo na opravu svých osobních údajů, výmaz a likvidaci nesprávných osobních údajů. Soutěžící má od 25. 5. 2018, kdy nabude účinnosti nařízení EU č. 2016/679 (GDPR), rovněž právo na přenositelnost údajů a právo být zapomenut.
 • Dále soutěžící uděluje zasláním soutěžní fotografie společnosti SPECIÁLNÍ ZAHRADNICTVÍ f. o. licenci k užití soutěžní fotografie, a to jak jejímu celku, tak k jejím částem, a to v elektronické i tištěné podobě. Vyhlašovateli tak s licencí vzniká právo na užití soutěžní fotografie všemi možnými způsoby užití, které připouští či bude v budoucnu připouštět platná právní úprava, samostatně nebo v souboru nebo ve spojení s jiným dílem, dále soutěžní fotografii měnit anebo zařadit (jako takové nebo po úpravě) do souborného díla a do kolektivního díla, stejně jako užití fotografie jako součásti uvedených děl; zařadit soutěžní fotografii do elektronických/internetových databází a zpřístupnit veřejnosti fotografii těmito prostředky. Tuto licenci uděluje účastník soutěže jakožto autor soutěžní fotografie pro jakýkoli počet užití a k užití bez teritoriálního a časového omezení. Účastník soutěže prohlašuje, že je autorem soutěžní fotografie a že fotografii pořídil v souladu s platnými a účinnými právními předpisy.
 • Výhra bude zaslána Vyhlašovatelem soutěžícímu v návaznosti na splnění všech podmínek, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od sdílení nebo zaslání fotografie.
 • Výhrou v soutěži je slevový kód 20 % na nákup v e-shopu Vyhlašovatele. Slevový kód je možné uplatnit pouze jednou a bude zaslán Vyhlašovatelem prostřednictvím soukromé zprávy.
0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat