skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Soutěžte S Námi O Produkty HESI

Soutěžte s námi o produkty HESI

Vyhrajte jeden ze tří balíčků produktů od nizozemské firmy Hesi. Soutěžit o ně můžete až do čtvrtku 16. 11. 2023 na našem instagramovém profilu.

Jak se zapojit do soutěže? 

Soutěž probíhá od 13. 11. 2023 do půlnoci 16. 11. 2023. Zapojit se může každý, kdo splní následující podmínky:

 • Sledovat náš profil @specialnizahradnictvi.
 • Dát lajk na soutěžní příspěvek.
 • Odpověď do komentáře na soutěžní otázku, která zní: „Jak mouchy ochutnávají jídlo?“

Každý, kdo tyto podmínky splní a správně zodpoví soutěží otázku, bude zařazený do slosování. To proběhne v pátek 17. 11. 2023. Výherce budeme kontaktovat do 10 dnů od vyhlášení výherců prostřednictvím soukromé zprávy na Instagramu.

O co hrajeme?

Šanci na výhru mají rovnou tři z vás. Podívejte se, co je součástí výherních balíčků: 

 • 1. místo – Batoh, čepice, zapalovač, odměrka, propiska, plácačka na mouchy, 4 vzorky hnojiv od značky Hesi
 • 2. místo – Batoh, čepice, zapalovač, propiska, odměrka, 4 vzorky hnojiv od značky Hesi
 • 3. místo – Čepice, zapalovač, propiska, odměrka, 4 vzorky hnojiv

Pravidla musí být

Vyhlašovatelem soutěže je SPECIÁLNÍ ZAHRADNICTVÍ f. o., se sídlem Havlíčkova 178/2, Beroun, 266 01 (dále jen „Vyhlašovatel“).

Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Vyhlašovatele a jejich rodinní příslušníci.

Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli, i bez udání důvodu, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena se společností Meta Platforms, Inc. a Meta Platforms, Inc. za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete pořadateli a nikoli Instagramu (Meta Platforms, Inc.). Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směrovány pořadateli či organizátorovi soutěže, nikoliv Instagramu (Meta Platforms, Inc.).

Soutěž probíhá od 13. 11. 2023 do půlnoci 16. 11. 2023 na instagramovém účtu Vyhlašovatele: https://www.instagram.com/specialnizahradnictvi/.

Do soutěže se soutěžící přihlásí splněním následujících podmínek:

 • Sledovat náš profil @specialnizahradnictvi.
 • Dát lajk na soutěžní příspěvek.
 • Odpověď do komentáře na soutěžní otázku, která zní: „Jak mouchy ochutnávají jídlo?“

Každý soutěžící se může zapojit pouze jedním komentářem k soutěžnímu příspěvku na Instagramu – při nesplnění podmínek bude soutěžící ze soutěže vyloučen.

Účast v soutěži je dobrovolná a účastník vyjadřuje účastí v soutěži svůj souhlas s jejími pravidly.

Splněním podmínek a přidáním soutěžního komentáře soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace této soutěže dle Pravidel a s jejich odpovídajícím zpracováním ze strany Vyhlašovatele, a to v rozsahu údajů uvedených na Instagramu. Osobní údaje budou po dobu trvání soutěže užity pro účely vedení soutěže, její organizace a vyhodnocení dle těchto pravidel a uchovány 30 dní po ukončení soutěže z důvodu kontroly dodržení pravidel a předání výher. Soutěžící také souhlasí s uvedením svého jména v případě výhry na webových stránkách a na instagramovém účtu Vyhlašovatele.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Vyhlašovatel. Právním důvodem je souhlas soutěžícího, který je udělen na dobu počínající poskytnutím souhlasu v rámci soutěže do případného písemného odvolání souhlasu, maximálně však na 2 roky od jeho poskytnutí. Souhlas může soutěžící kdykoliv odvolat na kontaktu info@specialnizahradnictvi.cz. Soutěžící bere účastí v soutěži na vědomí, že disponuje právy dle příslušné právní úpravy a že poskytnutí údajů je dobrovolné, jejich zpracování je transparentní, soutěžící má právo na informace, na přístup ke svým zpracovávaným osobním údajům a právo na opravu svých osobních údajů, výmaz a likvidaci nesprávných osobních údajů.

Výhra bude zaslána společností Speciální zahradnictví soutěžícímu poštou v návaznosti na splnění všech podmínek, a to nejpozději do 10 pracovních dnů od vyhlášení a kontaktování výherce.

Výhrou v soutěži je:

 • 1. místo – Batoh, čepice, zapalovač, odměrka, propiska, plácačka na mouchy, 4 vzorky hnojiv od značky Hesi
 • 2. místo – Batoh, čepice, zapalovač, propiska, odměrka, 4 vzorky hnojiv od značky Hesi
 • 3. místo – Čepice, zapalovač, propiska, odměrka, 4 vzorky hnojiv
0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat