skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Vychází Nový E-book Recepty Z Konopí

Vychází nový e-book Recepty z konopí

E-book Recepty z konopí plný lahodných tipů na vaření.Pěstujete doma konopí a zajímá vás, co si z něj můžete připravit? Dali jsme dohromady praktické rady, jak s konopím naložit v domácích podmínkách. Všechny je najdete v našem novém e-booku. Dozvíte se, jak si doma připravit vlastní konopnou tinkturu a konopné máslo a co dobrého si z konopí uvařit. Dejte se s námi do práce!

Jednoduché recepty a užitečné tipy

V e-booku na vás čekají přehledné postupy krok po kroku, jak s konopím pracovat a co si z něj připravit. Dozvíte se také, jak taková konopná tinktura podpoří vaše zdraví a jak nejlépe využít konopné máslo v kuchyni. Pokud jste na sladké, zaujmou vás třeba jahodové muffiny nebo konopné palačinky.

Chcete raději zkusit slané recepty? I na to jsme mysleli. V e-booku zjistíte, jak můžete konopí využít při přípravě obědu nebo večeře a pochutnat si na kuřecích křidýlkách, konopných těstovinách nebo zeleninovém koláči.

Už se vám sbíhají sliny? Na nic nečekejte a dejte se do toho. Stáhněte si náš e-book s recepty z konopí a načerpejte novou inspiraci!

Naučte se konopí používat v kuchyni

Sladké palačinky, slané těstoviny a spoustu dalších tipů, jak konopí zužitkovat v kuchyni. Přečtěte si náš e-book a zjistěte, co všechno můžete z konopí připravit.
Koupit Semena konopí

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat