Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz
Soutěž Atami

Vyhrajte produkty od značky Atami

Zapojte se do soutěže, která probíhá až do středy 21. 2. 2024 na našem instagramovém profilu @specialnizahradnictvi. Vyhrát můžete jednu ze tří cen, kterou jsou produkty od holandské značky Atami. 

Jak se zapojit do soutěže? 

Soutěž probíhá od 14. 2. 2024 do půlnoci 21. 2. 2024. Zapojit se může každý, kdo splní následující podmínky:

 • Sledovat profil @specialnizahradnictvi a @atami.ceskarepublika.
 • Dát lajk na soutěžní příspěvek.
 • Označit do komentáře někoho, kdo by se měl také do soutěže zapojit.

Každý, kdo tyto podmínky splní, bude zařazený do slosování. To proběhne ve čtvrtek 22. 2. 2024. Výherce budeme kontaktovat do 10 dnů od vyhlášení výherců prostřednictvím soukromé zprávy na Instagramu.

O co hrajeme?

Šanci na výhru mají rovnou tři z vás.

 • 1. místo – produkt Atami Rokzbastic 1l v hodnotě 4 000 Kč
 • 2. místo – bunda Atami velikost XL
 • 3. místo – vzorky hnojiv Atami

Pravidla musí být

Vyhlašovatelem soutěže je SPECIÁLNÍ ZAHRADNICTVÍ f. o., se sídlem Havlíčkova 178/2, Beroun, 266 01 (dále jen „Vyhlašovatel“).

Soutěže se může zúčastnit jakákoliv fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Vyhlašovatele a jejich rodinní příslušníci.

Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv, i bez udání důvodu, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena se společností Meta Platforms, Inc. a Meta Platforms, Inc. za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete pořadateli a nikoli Instagramu (Meta Platforms, Inc.). Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směrovány pořadateli či organizátorovi soutěže, nikoliv Instagramu (Meta Platforms, Inc.).

Soutěž probíhá od 14. 2. 2024 do půlnoci 21. 2. 2024 na instagramovém účtu Vyhlašovatele: https://www.instagram.com/specialnizahradnictvi/.

Do soutěže se soutěžící přihlásí splněním následujících podmínek:

 • Sledovat náš profil @specialnizahradnictvi a @atami.ceskarepublika.
 • Dát lajk na soutěžní příspěvek.
 • Označit do komentáře někoho, kdo by se měl také do soutěže zapojit.

Každý soutěžící se může zapojit pouze jedním komentářem k soutěžnímu příspěvku na Instagramu – při nesplnění podmínek bude soutěžící ze soutěže vyloučen.

Účast v soutěži je dobrovolná a účastník vyjadřuje účastí v soutěži svůj souhlas s jejími pravidly.

Splněním podmínek a přidáním soutěžního komentáře soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace této soutěže dle Pravidel a s jejich odpovídajícím zpracováním ze strany Vyhlašovatele, a to v rozsahu údajů uvedených na Instagramu. Osobní údaje budou po dobu trvání soutěže užity pro účely vedení soutěže, její organizace a vyhodnocení dle těchto pravidel a uchovány 30 dní po ukončení soutěže z důvodu kontroly dodržení pravidel a předání výher. Soutěžící také souhlasí s uvedením svého jména v případě výhry na webových stránkách a na instagramovém účtu Vyhlašovatele.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Vyhlašovatel. Právním důvodem je souhlas soutěžícího, který je udělen na dobu počínající poskytnutím souhlasu v rámci soutěže do případného písemného odvolání souhlasu, maximálně však na 2 roky od jeho poskytnutí. Souhlas může soutěžící kdykoliv odvolat na kontaktu info@specialnizahradnictvi.cz. Soutěžící bere účastí v soutěži na vědomí, že disponuje právy dle příslušné právní úpravy a že poskytnutí údajů je dobrovolné, jejich zpracování je transparentní, soutěžící má právo na informace, na přístup ke svým zpracovávaným osobním údajům a právo na opravu svých osobních údajů, výmaz a likvidaci nesprávných osobních údajů.

Výhra bude zaslána společností Speciální zahradnictví soutěžícímu poštou v návaznosti na splnění všech podmínek, a to nejpozději do 10 pracovních dnů od vyhlášení a kontaktování výherce.

Výhrou v soutěži je:

 • 1. místo – produkt Atami Rokzbastic 1l v hodnotě 4 000 Kč
 • 2. místo – bunda Atami velikost XL
 • 3. místo – vzorky hnojiv Atami

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat