skip to Main Content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Vychází nový e-book Pěstování konopí doma pro každého

Zajímáte se o pěstování léčebného konopí, anebo chcete jen zjistit, co to obnáší a jestli by to bylo něco pro vás? Chcete se naučit, jak se dělá domácí šampon z konopí, který oživí vaše vlasy? Nebo vás spíše láká příprava vlastního konopného čaje či konopné masti?

Vše, co jste chtěli vědět o domácím pěstování konopí a ještě něco navíc

S3d_ebook konopí pěstováním konopí se pojí několik mýtů. Určitě už jste někdy slyšeli o THC, co ale CBD? Tento druh konopí je určen speciálně pro léčebné účinky a nemusíte se tak bát, že po jeho užití například v šamponu budete mít pozitivní test na marihuanu. Konopí existuje několik druhů a všechny jsme pro vás popsali v nově vydaném e-booku.

Na domácím pěstování konopí není nic složitého, podělíme se s vámi o rady, jak si doma vypěstovat konopí ze semínek a jak naložit se sklizní a sušením konopí. Tyto procesy jsou totiž velmi důležité k získání nejlepší možné kvality účinných látek. Kdy sklízet, jak a kde konopí sušit a jaké zásady při tom dodržet? Více se dozvíte v e-booku.

Vyrobte si vlastní mast, šampon či domácí čaj z konopí

E-book Pěstování konopí doma pro každého vás naučí, jak jednoduše a levně připravit vlastní mast z konopí, která pomáhá regenerovat zranění, zbaví vás bolestí kloubů a zad a dokáže i mnohem více. Domácí šampon z konopí vám pak ošetří pokožku hlavy, zbaví vás nepříjemných lupů a odmění vás krásnými a lesklými vlasy. Navíc vám ukážeme, jak si pochutnat na vlastním léčebném čaji z konopí.

Zapomeňte na přípravky plné chemie a pojďte s námi vyzkoušet výhody domácího pěstování konopí.
Koupit Semena konopí

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
×Zavřít vyhledávání
Vyhledat