Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Vydali jsme nový e-book – tentokrát o hnojivech!

A je to tady, dámy a pánové! Náš nový e-book konečně spatřil světlo světa. Tentokrát jsme se zaměřili výlučně na to, co rostlinám dodává nezbytné živiny pro jejich krásný růst, bohatý květ, ale i plnou a lahodnou chuť jejich plodů. Tušíte správně – jednotlivé stránky nového e-booku budou věnovány hnojivům, jejich užití, složení, ale i jednotlivým značkám, které jsou na našem trhu k dostání.

Dozvíte se, proč vlastně rostliny hnojiva potřebují, jak takové hnojivo dokáže ovlivnit vzhled, květ, ale třeba i vůni nebo chuť rostliny či plodu, a poradíme vám také, jak správně hnojivo vybrat, jak jej používat a proč s ním (ne)šetřit.

V druhé části našeho e-booku se zaměříme na jednotlivé značky u nás dostupných a značně oblíbených hnojiv, jejich představení, ale i výhody, kterých můžete – nejen vy jako pěstitelé, ale zejména vaši „rostlinní svěřenci“ – čerpat.

Věříme, že se díky tomuto e-booku dozvíte spoustu nových a zajímavých faktů, které vás obohatí a díky nimž bude vaše pěstování zase o něco efektivnější.

Domácí pěstování patří mezi nejatraktivnější koníčky současnosti, věříme proto, že jednotlivé stránky našeho e-booku oceníte a pozvednete svůj koníček na zcela novou a nesrovnatelně vyšší úroveň.

Přejeme vám příjemné čtení a spoustu pěstitelských úspěchů!

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat