Skip to content
606 522 314 info@specialnizahradnictvi.cz

Vyšel e-book Revoluční hydroponie

Zajímáte se o hydroponické pěstování rostlin nebo jste o něm zatím jen slyšeli? Chcete zlepšit své zahradnické schopnosti a pěstovat rostliny rychleji, bez půdy a bez škůdců? Hledáte pro svoji zahrádku vhodný způsob hydroponického pěstování? Pořiďte si nový e-book, který představuje koncentrát dlouholetých znalostí Speciálního Zahradnictví o hydroponii. Dozvíte se v něm vše, co potřebujete vědět o pěstování rostlin v hydroponickém médiu, jaké příslušenství budete potřebovat, veškeré výhody hydroponického pěstování, na co dát pozor a mnohem více.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o hydroponii, ale nevěděli jste, koho se zeptat

ebook_3d_hydroponieE-book je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Pokud teprve zvažujete, že s hydroponií začnete, dozvíte se v první kapitole vše o tom, co tato pěstitelská technika vlastně je. Také zde naleznete pojednání o různých druzích hydroponických médií. Máte už s hydroponií větší zkušenosti? Žádný problém, klidně kapitolu přeskočte a věnujte se složitější tématice. Abyste se mohli co nejlépe rozhodnout, jaký typ hydroponického pěstování zvolit, najdete v knize také podrobný přehled jednotlivých přístupů. Můžete si tak přečíst užitečné informace o pěstebních systémech s vodním nebo vzduchovým čerpadlem, půdních, inertních a dalších typech. Zvažujete pěstovat rostliny ve vertikálních nebo aeroponických systémech? Také o těch se v knize dočtete.

S hydroponickým pěstováním nepotřebujete pesticidy

Věděli jste, že sterilní prostředí hydroponických systémů výrazně redukuje výskyt chorob a škůdců, takže není nutné používat pesticidy? V části věnované výhodám hydroponie se dále například dozvíte, jak šetří hydroponické pěstování váš čas, jak využít různé speciální nádoby na vodu na maximum nebo proč je dobré používat zavlažovací systémy.

Jistě také oceníte kapitolu zaměřenou na konkrétní modely hydroponických systémů mapující jejich výhody, nevýhody a vhodnost použití. E-book vám tak výrazně pomůže vybrat ten nejlepší hydroponický systém s ohledem na vaše zkušenosti, možnosti a druh pěstovaných rostlin. Závěrem si můžete přečíst o přednostech moderních hydroponických systémů Ebb, Flow, Wilma nebo NFT.

Stáhněte si nový e-book Revoluční hydroponie a dozvíte se, jak pěstovat rostliny rychle, bez pesticidů, moderním způsobem a po celý rok.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat